Erotyk współczesny

 • Opublikowano 20.08.2013
 • Co to jest miłość? – pyta.
  Odpowiadam, że tak zwana miłość jest tylko chemiczną reakcją na inne chemiczne reakcje, które zachodzą w mózgu. A tak zwane zauroczenie jest wywoływane przez związki biologiczne i fizyczne. To, co dotychczas uważano za porywy serca jest tylko wypadkową nauk ścisłych, niczym więcej.
  – To nieprawda – mówi. – Jest jeszcze lulek czarny, mardragora, wilcza jagoda zbierana o północy. A także jest gagatek, jaspis, szmaragd, szafir. One przynoszą szczęście i nakłaniają ku miłości. Czy nie wierzysz?
  Odpowiadam wierszem, że uwerturą miłości jest silne dudnienie z grupy amfetamin, które dociera do celu falowaniem alfa, w przekaźnikach czerwonych pacierzy modli się o przyszłość.
  – Same bzdury, choć jedynie ars poetica cię usprawiedliwia. Miłość jest wtedy, kiedy on staje na wysokości założonych zadań, ona oddaje mu owo stawanie w dwójnasób jakby spłacając kredyt u lichwiarza.
  Odpowiadam, że teraz ona potwierdza tylko moje racje, W nieobcych zjawiskach syntezy, kiedy substancje łączą się i wnikają w siebie.
  Jest gorąco.
  Za oknem świat przygotowuje się do pełni lata. Pęłnymi garściami wysyła feromony, które muskają zmysły.
  – Tak cię kocham – mówię na przekór założeń nauk ścisłych.
  – Mnie chodzi tylko o seks – odpowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *